AERO JUNIOR 25 S NCV
Kód: 140494_100_000
Garancia originality
celého sortimentu

Výhody VIP členstva
v našom klube

Rýchle odoslanie
do 24 hodín

Oficiálny distribútor
značky Babolat
Podrobný popis
Sníva váš malý šampión o tom, že pôjde v šľapajach najlepších svetových hráčov? Nová raketa Aero Junior 25, inšpirovaná raketami ich idolov, bola špeciálne navrhnutá tak, aby pomohla vášmu dieťaťu napredovať. Táto odvážna raketa má grip prispôsobený deťom a rám, ktorý im umožňuje vyskúšať si spin a ponúka dokonalý kompromis medzi silou a obratnosťou. Váš mladý hráč bude pripravený zdolať všetky vekové kategórie! Raketa Aero Junior 25 je určená pre deti s výškou 130 až 140 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | RACKETS |
|---|---|
| EAN: | 3324922065143 |
| Bilancia HL HH: | 2 body HL |
| Dĺžka (cm, in): | 635.0000 Milimeter 25.0000 Palec |
| Hmotnosť hojdačky: | 190 |
| Hmotnosť tolerancie: | +/- 7 g |
| Katalógový rok: | 23A : KATALÓG 2023 |
| Odporúčané napätie: | 21-24 kg |
| Odporúčané uchopenie: | SYNTEC UPTAKE |
| PCB: | 12 |
| Rozsah SDP: | DOBRÉ |
| Šírka lúča: | 23/23/23 |
| Šport: | TENIS |
| Tuhosť (RA): | 50 |
| Typológia: | 007 : ŠPECIFIQUE MARCHE USA |
| Úroveň a typológia hráča: | JUNIOR |
| Veľkosť hlavy (cm², in²): | 645.0000 Štvorcový centimeter 100.0000 Štvorcový palec |
| Vyrobené v: | CHN |
| Vzor reťazca: | 16/17 |
| Zloženie: | Hliník/grafit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
