BOOST A STRUNG CV
Kód: 121199_NF_3
Garancia originality
celého sortimentu

Výhody VIP členstva
v našom klube

Rýchle odoslanie
do 24 hodín

Oficiálny distribútor
značky Babolat
Podrobný popis
Údery, podanie, volejbal, víťazné údery, dropovanie... Či už ste v tenise nováčik, alebo ho začínate hrať s novými ambíciami, teniska Boost Aero vám pomôže robiť všetko. A čo je ešte lepšie, všetko uvedené dokáže za cenu, ktorá je prijateľná pre rozpočet každého hráča.Dodatočné parametre
| Kategória: | RACKETS |
|---|---|
| Bilancia HL HH: | 1 bod HL |
| Dĺžka (cm, in): | 685.0000 Milimeter 27.0000 Palec |
| Farba rukoväte: | Biela |
| Grip Ref Orli: | SYNTEC UPTAKE |
| Hmotnosť hojdačky: | 277 |
| Hmotnosť tolerancie: | +/- 7g |
| Katalógový rok: | 19A : KATALÓG 2019 |
| Kód FEDAS: | FEDAS 124731 |
| Odporúčané napätie: | 23-25 kg |
| Odporúčané uchopenie: | SYNTEC UPTAKE |
| Odporúčaný reťazec: | Syn Gut/Xcel |
| PCB: | 12 |
| Rozsah SDP: | DOBRÉ |
| Šírka lúča: | 23-26-23 |
| Šport: | TENIS |
| Technológie: | WOOFER_SYSTEM_EVO |
| Tuhosť (RA): | 70 |
| Typológia: | 001 : KATALÓG |
| Úroveň a typológia hráča: | CASUAL |
| Veľkosť hlavy (cm², in²): | 660.0000 Štvorcový centimeter 102.0000 Štvorcový palec |
| Vyrobené v: | CHN |
| Vzor reťazca: | 16/19 |
| Zloženie: | Grafit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
