COUNTER VIPER 2.5
Kód: 150161_100_UNIQ
Garancia originality
celého sortimentu

Výhody VIP členstva
v našom klube

Rýchle odoslanie
do 24 hodín

Oficiálny distribútor
značky Babolat
Podrobný popis
Presnosť a tolerancia: presne to, čo potrebujete, aby vás žiadna strela neobišla a aby ste trpezlivo kontrolovali hru a čakali na ideálnu loptu, ktorá vám umožní vyhrať hru. Inými slovami, protihráč.Counter Viper dostáva novú podobu: má rovnaké osvedčené výhody ako jeho predchodca, ale je pohodlnejší.Buďte protihráčom. Vyčerpajte súpera skôr, než loptičku dorazíte a získate bod. profesionálni hráči tímu Babolat môžu hrať s upraveným alebo iným modelom existujúceho vybavenia.Dodatočné parametre
| Kategória: | RACKETS |
|---|---|
| EAN: | 3324922164495 |
| Dĺžka (cm, in): | 455.0000 milimetrov |
| Grip Ref Orli: | 670067 |
| Hmotnosť tolerancie: | +/- 10g |
| Hrúbka (mm, in): | 38, 0000 milimetra 1, 5000 palca |
| Katalógový rok: | 25A : KATALÓG 2025 |
| Kód FEDAS: | FEDAS 188321 |
| Odporúčané uchopenie: | Syntec Evo |
| PCB: | 12 |
| Rozsah SDP: | LEPŠIE |
| Šport: | PADEL |
| Technológie: | HPS, X_EVA, 3D_SPIN_PLUS, 3K_CARBON, SMART_BUTTCAP, VIBRABSORB_SYSTEM2 |
| Tvar hlavy: | OKRÚHLY |
| Typ zostatku: | HH |
| Typológia: | 001 : KATALÓG |
| Úroveň a typológia hráča: | SÚŤAŽIŤ COUNTER_STRIKER |
| Vyrobené v: | CHN |
| Zloženie: | POVRCH: karbón 3K RÁM: Karbón: EVA SANDWICH |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
