DRIVE JUNIOR 23 GIRL S CV
Kód: 140427_184_0000
Garancia originality
celého sortimentu

Výhody VIP členstva
v našom klube

Rýchle odoslanie
do 24 hodín

Oficiálny distribútor
značky Babolat
Podrobný popis
Len pre deti! Rozsiahle štúdie o morfológii a tenisových schopnostiach juniorských hráčov viedli k návrhu modelu Drive Jr. Rad rakiet, ktorý pomôže vášmu juniorovi rýchlejšie sa naučiť tenisovú techniku a taktiku. A nezostali sme len pri špecifikáciách rakety. Model Drive Jr sa dodáva aj v alternatívnej kozmetike, vďaka čomu si váš junior môže vybrať farbu rakety, ktorá odráža jeho jedinečný štýl. Raketu Drive Jr 23 odporúčame pre juniorov, ktorých výška sa pohybuje medzi 120-130 cm (47-51 palcov). Táto alternatívna kozmetika umožňuje juniorovi vyjadriť svoj jedinečný zmysel pre štýl.Dodatočné parametre
| Kategória: | RACKETS |
|---|---|
| EAN: | 3324921876986 |
| Bilancia HL HH: | 2 body HL |
| Dĺžka (cm, in): | 584.0000 Milimeter 23.0000 Palec |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Grip Ref Orli: | SYNTEC UPTAKE |
| Hmotnosť hojdačky: | 140 |
| Hmotnosť tolerancie: | +/- 7g |
| Katalógový rok: | 21A : KATALÓG 2021 |
| Kód FEDAS: | FEDAS 124737 |
| Odporúčané napätie: | 21-24 kg |
| Odporúčaný reťazec: | Addixion / Syn Gut Force |
| PCB: | 12 |
| Rozsah SDP: | DOBRÉ |
| Šírka lúča: | 20-20-19 |
| Šport: | TENIS |
| Typológia: | 001 : KATALÓG |
| Úroveň a typológia hráča: | ZLEPŠIŤ |
| Veľkosť hlavy (cm², in²): | 630.0000 Štvorcový centimeter 98.0000 Štvorcový palec |
| Vyrobené v: | CHN |
| Vzor reťazca: | 16/17 |
| Zloženie: | Grafitový kompozit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
