Babolat EVO AERO - vypletená
Kód: 102505_100_2 102505_100_3 Zvoľte variant



Podrobný popis
Babolat Evo Aero – ľahká sila a topspin
Pre vás je tenis nielen hrou, ale aj športom, v ktorom ide o potešenie, kladenie si výziev a zlepšovania sa. Preto sme navrhli raketu Evo Aero, ktorá má všetko, čo potrebujete na to, aby ste robili rýchle pokroky a zároveň sa na kurte dobre bavili.
Táto tenisová raketa má modernizovaný rám, ktorý zaisťuje dokonalú rovnováhu medzi silou a komfortom pri každom údere.
Prepracovaná bola aj hlava rakety, vďaka čomu je veľmi ľahké dať lopte rotáciu a tým ju istejšie umiestniť na kurt. Vďaka modernému, športovému dizajnu vám táto raketa pomôže dosahovať výsledky a zároveň na kurte skvele vyzerať!
Každá raketa Evo je dodávaná s gripom Syntec Evo, ktorý je mäkký a tlmiaci pre maximálny komfort pri každom údere. Dizajn je totožný s Babolat Pure Aero!
|
EASY SPIN Aerodynamický rám Evo Aero s úplne novým vzorom výpletu 16x18 uľahčuje roztočenie lopty a pomáha vám cítiť sa sebavedomejšie vďaka dosiahnutiu vyššej trajektórie. Pridaný efekt trampolíny vám dáva viac sily, ale spotrebúva menej energie. |
SIŁA BEZ WYSIŁKUPowiedziałeś nam, że potrzebujesz mocy do swojej gry. Dlatego zaprojektowaliśmy dla Ciebie idealną rakietę z zupełnie nową koncepcją o nazwie Easy Power. Dzięki tej nowej konstrukcji z główką o powierzchni 102 cali kwadratowych (660 cm), nigdy nie było tak łatwo posłać piłkę z powrotem na dużą odległość mocnym uderzeniem. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | RACKETS |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Dĺžka (cm, in): | 27" |
| Hmotnosť: | 275 g |
| Hmotnosť tolerancie: | +/- 7g |
| Odporúčané napätie: | 23-25 kg |
| Odporúčaný grip: | Syntec Evo |
| Odporúčaný výplet: | Xcel / Addixion |
| Šport: | TENIS |
| Tuhosť (RA): | 64 |
| Úroveň a typológia hráča: | PRAVIDELNE |
| Veľkosť hlavy (cm², in²): | 660 cm2 , 102" |
| Výplet: | Syn Gut 130 |
| Vzor výpletu: | 16/18 |
| Zloženie: | Grafit s vysokým modulom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
