EVOKE 102 STRUNG CV
Kód: 121222_142_2 121222_142_3 Zvoľte variant
Garancia originality
celého sortimentu

Výhody VIP členstva
v našom klube

Rýchle odoslanie
do 24 hodín

Oficiálny distribútor
značky Babolat
Podrobný popis
Univerzálny rekreačný rám z taveného grafitu.Dodatočné parametre
| Kategória: | RACKETS |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Bilancia HL HH: | 4 body HL |
| Dĺžka (cm, in): | 685.0000 Milimeter 27.0000 Palec |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Grip Ref Orli: | BLACK 2209 |
| Hmotnosť hojdačky: | 260 |
| Hmotnosť tolerancie: | +/- 10g |
| Katalógový rok: | 21A : KATALÓG 2021 |
| Kód FEDAS: | FEDAS 124731 |
| Odporúčané napätie: | 21-24 kg |
| Odporúčané uchopenie: | SYNTEC UPTAKE |
| Odporúčaný reťazec: | Syn Gut |
| PCB: | 12 |
| Rozsah SDP: | DOBRÉ |
| Šírka lúča: | 22-22-25 |
| Šport: | TENIS |
| Tuhosť (RA): | 58 |
| Typológia: | 001 : KATALÓG |
| Úroveň a typológia hráča: | VŠESTRANNÝ ZAČIATOČNÍK |
| Veľkosť hlavy (cm², in²): | 660.0000 Štvorcový centimeter 102.0000 Štvorcový palec |
| Vyrobené v: | CHN |
| Vzor reťazca: | 16/19 |
| Zloženie: | Tavený grafit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
