JETSTREAM 74 STRUNG NC
Kód: 601463_100_2
Garancia originality
celého sortimentu

Výhody VIP členstva
v našom klube

Rýchle odoslanie
do 24 hodín

Oficiálny distribútor
značky Babolat
Podrobný popis
Snívate o rakete s lepšou ovládateľnosťou? Máme pre vás riešenie! Pozrite si našu raketu Jetstream 74, našu najľahšiu raketu Babolat. Ľahká voľba na získanie drahocenných sekúnd počas rallye. Jej perová konštrukcia zaručuje vynikajúcu ovládateľnosť a optimálne pohodlie. Vaša hra sa bude hrať ľahšie. Kombinácia jej hmotnosti shaftu a strednej pružnosti je ideálna pre obrancov a štvorhry. babolat určuje vyváženie bedmintonovej rakety podľa jej zotrvačnosti. Zotrvačnosť medzi 73 a 80 kg.cm² má za následok rovnomerne vyváženú raketu, nad 80 kg.cm² je zotrvačnosť v hlave a pod 73 kg.cm² je zotrvačnosť v rukoväti.Dodatočné parametre
| Kategória: | RACKETS |
|---|---|
| EAN: | 3324922068274 |
| Dĺžka (cm, in): | 675.0000 Centimetrov 27.0000 Palcov |
| Flexibilita: | MEDIUM |
| Hmotnosť hojdačky: | 71 |
| Hmotnosť tolerancie: | +/- 3 g |
| Katalógový rok: | 25A : KATALÓG 2025 |
| Kód FEDAS: | FEDAS 126731 |
| Odporúčané napätie: | 8-12 kg |
| Odporúčané uchopenie: | Sensation Grip |
| Odporúčaný reťazec: | I-FEEL 70 |
| PCB: | 20 |
| Rozsah SDP: | DOBRÉ |
| Šport: | BADMINTON |
| T kĺb: | SLIM_T |
| Typ zostatku: | HL |
| Typológia: | 001 : KATALÓG |
| Úroveň a typológia hráča: | AVDANÁ OBRANA |
| Vyrobené v: | CHN |
| Vzor reťazca: | 22x23 |
| Zloženie: | Hriadeľ CarbonWooden |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
