JETSTREAM 78 STRUNG NC
Kód: 601475_100_2
Garancia originality
celého sortimentu

Výhody VIP členstva
v našom klube

Rýchle odoslanie
do 24 hodín

Oficiálny distribútor
značky Babolat
Podrobný popis
Hľadáte skutočne ľahkú a všestrannú raketu?Zoznámte sa s Jetstream 78: jednou z najľahších rakiet Babolat.Jetstream 78 váži iba 78 gramov. Bola špeciálne navrhnutá pre defenzívnych hráčov, ktorí chcú optimálnu ovládateľnosť a väčšie pohodlie. Kombinácia technológií pre ľahšiu manipuláciu, vďaka ktorej získate cenné sekundy počas rally.Dodatočné parametre
| Kategória: | RACKETS |
|---|---|
| EAN: | 3324922158494 |
| Dĺžka (cm, in): | 675.0000 Centimetrov 27.0000 Palcov |
| Flexibilita: | MEDIUM |
| Hmotnosť hojdačky: | 74 |
| Hmotnosť tolerancie: | +/- 3 g |
| Katalógový rok: | 25A : KATALÓG 2025 |
| Kód FEDAS: | FEDAS 126731 |
| Odporúčané napätie: | 8-12 kg |
| Odporúčané uchopenie: | Sensation Grip |
| Odporúčaný reťazec: | I-FEEL 70 |
| PCB: | 20 |
| Rozsah SDP: | DOBRÉ |
| Šport: | BADMINTON |
| T kĺb: | SLIM_T |
| Typ zostatku: | EB |
| Typológia: | 001 : KATALÓG |
| Úroveň a typológia hráča: | AVDANÁ OBRANA |
| Vyrobené v: | CHN |
| Vzor reťazca: | 22x23 |
| Zloženie: | Hriadeľ CarbonWooden |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
