JETSTREAM 80 STRUNG NC
Kód: 601474_100_2
Garancia originality
celého sortimentu

Výhody VIP členstva
v našom klube

Rýchle odoslanie
do 24 hodín

Oficiálny distribútor
značky Babolat
Podrobný popis
Hľadáte obratnú bedmintonovú raketu? Poďme spoločne vstúpiť do novej dimenzie hry: spojte rýchlosť, pohodlie a presnosť.Objavte raketu Jetstream 80, špeciálne navrhnutú pre defenzívnych hráčov. Vyváženie ťažkej hlavy, nízka hmotnosť a pružný shaft sú výhody, ktoré z tejto rakety robia výnimočný produkt. babolat určuje vyváženie bedmintonovej rakety podľa jej zotrvačnosti. Zotrvačnosť medzi 73 a 80 kg.cm² má za následok rovnomerne vyváženú raketu, nad 80 kg.cm² je zotrvačnosť v hlave a pod 73 kg.cm² je zotrvačnosť v rukoväti.Dodatočné parametre
| Kategória: | RACKETS |
|---|---|
| EAN: | 3324922158432 |
| Dĺžka (cm, in): | 675.0000 Centimetrov 27.0000 Palcov |
| Flexibilita: | FLEXIBILNÉ |
| Hmotnosť hojdačky: | 70 |
| Hmotnosť tolerancie: | +/- 2 g |
| Katalógový rok: | 25A : KATALÓG 2025 |
| Kód FEDAS: | FEDAS 126731 |
| Odporúčané napätie: | 8-12 kg |
| Odporúčané uchopenie: | Sensation Grip |
| Odporúčaný reťazec: | I-FEEL 70 |
| PCB: | 20 |
| Rozsah SDP: | LEPŠIE |
| Šport: | BADMINTON |
| T kĺb: | SLIM_T |
| Typ zostatku: | HL |
| Typológia: | 001 : KATALÓG |
| Úroveň a typológia hráča: | OBRANA KONKURENTA |
| Vyrobené v: | CHN |
| Vzor reťazca: | 20x21 |
| Zloženie: | Hriadeľ CarbonWooden |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
