PA RAFA ORIGIN U NO COVER
Kód: 101509_371_2 101509_371_3 101509_371_4 Zvoľte variant
Garancia originality
celého sortimentu

Výhody VIP členstva
v našom klube

Rýchle odoslanie
do 24 hodín

Oficiálny distribútor
značky Babolat
Podrobný popis
Energický, súťaživý, odhodlaný... Vžite sa do Rafovho rozpoloženia! Túto raketu druhej generácie sme vyvinuli v úzkej spolupráci s nesporným majstrom liftingu a kráľom antuky. Pure Aero Rafa Origin je tenisová raketa vytvorená na Rafov obraz. Objavte dokonalú zbraň na kurte a staňte sa legendou na vlastnej koži!Dodatočné parametre
| Kategória: | RACKETS |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Bilancia HL HH: | 4 body HL |
| Dĺžka (cm, in): | 685.0000 Milimeter 27.0000 Palec |
| Hmotnosť hojdačky: | 335 |
| Hmotnosť tolerancie: | +/- 7 g |
| Katalógový rok: | 23A : KATALÓG 2023 |
| Kód FEDAS: | FEDAS 124731 |
| Odporúčané napätie: | 23-27 kg |
| Odporúčané uchopenie: | SYNTEC PRO |
| Odporúčaný reťazec: | RPM Blast / RPM Rough |
| PCB: | 12 |
| Rozsah SDP: | NAJLEPŠIE |
| Šírka lúča: | 23/26/23 |
| Šport: | TENIS |
| Technológie: | Aeromodulárny, FSISPINTECHNOLOGY |
| Tuhosť (RA): | 73 |
| Typológia: | 001 : KATALÓG |
| Úroveň a typológia hráča: | AVDANCED |
| Veľkosť hlavy (cm², in²): | 645.0000 Štvorcový centimeter 100.0000 Štvorcový palec |
| Vyrobené v: | CHN |
| Vzor reťazca: | 16/19 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
