PURE AERO TOUR U NC
Kód: 101352_NF_4
Garancia originality
celého sortimentu

Výhody VIP členstva
v našom klube

Rýchle odoslanie
do 24 hodín

Oficiálny distribútor
značky Babolat
Podrobný popis
Zvýšte otáčky na maximum a pripravte sa na boj. S Pure Aero je všetko možné, každý uhol sa zdá byť dosiahnuteľný... a každý súper je poraziteľný. Spoločnosť BABOLAT vytvorila stroj na spin, ktorý vám pomôže ukojiť vašu neukojiteľnú túžbu dominovať v hre. v roku 2003, presvedčená, že hráči budú využívať spin na dominanciu, uviedla spoločnosť BABOLAT na trh Pure Aero: prvú raketu navrhnutú špeciálne pre spin. Rok po roku sme spolupracovali s Rafaelom Nadalom a najlepšími hráčmi na inovácii a Evolve prvého aerodynamického rámu na svete. Výsledky hovoria samy za seba. S 22 grandslamovými titulmi vo dvojhre a ich počítaním je Pure Aero obávanou zbraňou na turné. Teraz je rad na vás, aby ste zistili, čo môže do vašej hry priniesť dokonalý stroj na spin. najťažší model v ponuke Pure Aero Tour prináša do vašej hry maximálny spin, zvýšenú priechodnosť a stabilitu a výkon na úrovni tour. profesionálni hráči tímu BABOLAT môžu hrať s upraveným alebo iným modelom, ako je vyobrazené vybavenie.Dodatočné parametre
| Kategória: | RACKETS |
|---|---|
| EAN: | 3324921698984 |
| Bilancia HL HH: | 9 bodov HL |
| Dĺžka (cm, in): | 685.0000 Milimeter 27.0000 Palec |
| Farba rukoväte: | Čierna žltá |
| Grip Ref Orli: | SYNTEC PRO |
| Hmotnosť hojdačky: | 300 |
| Hmotnosť tolerancie: | +/- 7g |
| Katalógový rok: | 19A : KATALÓG 2019 |
| Kód FEDAS: | FEDAS 124731 |
| Odporúčané napätie: | 23-27 kg |
| Odporúčané uchopenie: | SYNTEC PRO |
| Odporúčaný reťazec: | RPM Blast/RPM Rough |
| PCB: | 12 |
| Rozsah SDP: | NAJLEPŠIE |
| Schválení hráči: | FELIX_AUGER_ALIASSIME, RAFAEL_NADAL, MARCO_CECCHINATO, JO_WILFRIED_TSONGA, BENOIT_PAIRE, SAM_QUERREY, ADRIAN_MANNARINO, MAXIMILIAN_MARTERER |
| Šírka lúča: | 23-26-23 |
| Šport: | TENIS |
| Technológie: | AEROMODULAR_3, FSI_SPIN, CORTEX_PURE_FEEL, CARBONPLYSTABILIZER, WOOFER_SYSTEM_AEROG |
| Tuhosť (RA): | 71 |
| Typológia: | 001 : KATALÓG |
| Úroveň a typológia hráča: | INTENZÍVNE |
| Veľkosť hlavy (cm², in²): | 645.0000 Štvorcový centimeter 100.0000 Štvorcový palec |
| Vyrobené v: | CHN |
| Vzor reťazca: | 16/19 |
| Zloženie: | Grafit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
