PURE DRIVE 98 U NCV
Kód: 101474_136_2 101474_136_3 Zvoľte variant
Garancia originality
celého sortimentu

Výhody VIP členstva
v našom klube

Rýchle odoslanie
do 24 hodín

Oficiálny distribútor
značky Babolat
Podrobný popis
Chcete výkon a presnosť bez kompromisov? Potom potrebujete novú raketu Pure Drive 98.V roku 1994 uviedla spoločnosť BABOLAT na trh tenisovú raketu Pure Drive, ktorá si čoskoro získala povesť výkonnej rakety. V priebehu nasledujúcich modelov sme vykonali zmeny a pridali inovácie, aby sme splnili požiadavky hry. Nie je prekvapením, že Pure Drive je jednou z najobľúbenejších a najvšestrannejších rakiet na svete. Tenisová raketa Pure Drive 10. generácie posunie vašu hru na novú úroveň vďaka výbušnej sile a vylepšenému pocitu. 98 Pure Drive má všetky vlastnosti rodiny Pure Drive a ponúka maximálnu presnosť. Je k dispozícii ako zladený pár s maximálnym hmotnostným rozdielom 1 g. Profesionálni hráči tímu BABOLAT môžu hrať s upraveným alebo iným modelom, ako je vyobrazené vybavenie.Dodatočné parametre
| Kategória: | RACKETS |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Bilancia HL HH: | 6 bodov HL |
| Dĺžka (cm, in): | 685.0000 Milimeter 27.0000 Palec |
| Hmotnosť hojdačky: | 300 |
| Hmotnosť tolerancie: | +/- 7g |
| Katalógový rok: | 23A : KATALÓG 2023 |
| Kód FEDAS: | FEDAS 124731 |
| Odporúčané napätie: | 23-27 kg |
| Odporúčané uchopenie: | SYNTEC PRO |
| Odporúčaný reťazec: | RPM BLAST / RPM POWER |
| PCB: | 12 |
| Rozsah SDP: | NAJLEPŠIE |
| Šírka lúča: | 21/23/21 |
| Šport: | TENIS |
| Technológie: | SWX_PURE_FEEL, Elliptic_Frame_Pure, htrsystem |
| Tuhosť (RA): | 74 |
| Typológia: | 001 : KATALÓG |
| Úroveň a typológia hráča: | AVDANCED |
| Veľkosť hlavy (cm², in²): | 630.0000 Štvorcový centimeter 98.0000 Štvorcový palec |
| Vyrobené v: | CHN |
| Vzor reťazca: | 16/19 |
| Zloženie: | CARBON |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
