SATELITE GRAV74 STRUNG FC
Kód: 601393_100_2
Garancia originality
celého sortimentu

Výhody VIP členstva
v našom klube

Rýchle odoslanie
do 24 hodín

Oficiálny distribútor
značky Babolat
Podrobný popis
Snívate o väčšej manévrovateľnosti? Vyskúšajte náš rad Satelite Gravity, naše najľahšie rakety Babolat.Hrajte s ľahkosťou a získajte cenné sekundy v súbojoch. Jej ľahká váha vám poskytne optimálnu manévrovateľnosť. Väčšia ľahkosť pri hre.Satelite Gravity 74 je naša najľahšia raketa Babolat. Kombinácia jej ľahkej konštrukcie hlavy a strednej pružnosti je ideálna pre defenzívnych hráčov. Pripravte sa na extrémnu manévrovateľnosť a veľkú presnosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | RACKETS |
|---|---|
| EAN: | 3324921913124 |
| Bilancia HL HH: | -12 |
| Dĺžka (cm, in): | 675.0000 Milimeter 27.0000 Palec |
| Flexibilita: | MEDIUM |
| Hmotnosť tolerancie: | +/- 3g |
| Katalógový rok: | 22A : KATALÓG 2022 |
| Kód FEDAS: | FEDAS 126731 |
| Odporúčané napätie: | 8-12 kg |
| Rozsah SDP: | DOBRÉ |
| Šport: | BADMINTON |
| T kĺb: | SLIM_T |
| Tvar hlavy: | PHS |
| Typ obalu: | FULL_COVER |
| Typ zostatku: | SHL |
| Typológia: | 001 : KATALÓG |
| Úroveň a typológia hráča: | AVDANÁ OBRANA |
| Vyrobené v: | CHN |
| Vzor reťazca: | 22/23 |
| Zloženie: | Grafit s vysokým modulom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
