SATELITE LITE STRUNG FC
Kód: 601398_100_2
Garancia originality
celého sortimentu

Výhody VIP členstva
v našom klube

Rýchle odoslanie
do 24 hodín

Oficiálny distribútor
značky Babolat
Podrobný popis
Chcete manévrovateľnosť? Bez kompromisov v oblasti výkonu. Táto raketa je určená pre vás.Pretože naším cieľom je splniť vaše očakávania. Znovu objavte naše rakety Satelite - teraz manévrovateľnejšie ako kedykoľvek predtým. spojenie technológií špeciálne vyvinutých na to, aby ste naplno využili svoj potenciál. raketa Satelite Lite je špeciálne navrhnutá pre defenzívnych hráčov, ktorí hľadajú všestrannosť a manévrovateľnosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | RACKETS |
|---|---|
| EAN: | 3324921913513 |
| Bilancia HL HH: | -13 |
| Dĺžka (cm, in): | 675.0000 Milimeter 27.0000 Palec |
| Flexibilita: | MEDIUM |
| Hmotnosť tolerancie: | +/-2g |
| Katalógový rok: | 22A : KATALÓG 2022 |
| Kód FEDAS: | FEDAS 126731 |
| Odporúčané napätie: | 8-12 kg |
| Rozsah SDP: | LEPŠIE |
| Šport: | BADMINTON |
| T kĺb: | SLIM_T |
| Tvar hlavy: | PHS |
| Typ obalu: | FULL_COVER |
| Typ zostatku: | HL |
| Typológia: | 001 : KATALÓG |
| Úroveň a typológia hráča: | SÚŤAŽTE V OBRANE |
| Vyrobené v: | CHN |
| Vzor reťazca: | 20/21 |
| Zloženie: | Grafit s vysokým modulom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
