SATELITE ORIGIN LIT S FC
Kód: 601409_100_2
Garancia originality
celého sortimentu

Výhody VIP členstva
v našom klube

Rýchle odoslanie
do 24 hodín

Oficiálny distribútor
značky Babolat
Podrobný popis
Manévrovateľnosť a presnosť sú pre vás nevyhnutné.Pri návrhu nového modelu Satelite Origin sme využili naše odborné znalosti. Vďaka kratšiemu shaftu máte sweetspot blízko ruky. Poskytuje vám manévrovateľnosť a presnosť pri každom vašom údere. ideálna pre defenzívnych hráčov, Satelite Origin Essential je dlhá 662 mm, má ľahkú hlavu a pružný a kratší shaft pre extrémnu manévrovateľnosť a optimálnu presnosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | RACKETS |
|---|---|
| EAN: | 3324921913780 |
| Dĺžka (cm, in): | 662.0000 Milimeter 26.1000 Palec |
| Flexibilita: | FLEXIBILNÉ |
| Hmotnosť tolerancie: | +/-2g |
| Katalógový rok: | 22A : KATALÓG 2022 |
| Odporúčané napätie: | 8-12 kg |
| Rozsah SDP: | DOBRÉ |
| Šport: | BADMINTON |
| Tvar hlavy: | PHS |
| Typ obalu: | FULL_COVER |
| Typ zostatku: | HL |
| Typológia: | 001 : KATALÓG |
| Úroveň a typológia hráča: | AVDANÁ OBRANA |
| Vyrobené v: | CHN |
| Vzor reťazca: | 20/21 |
| Zloženie: | Grafit s vysokým modulom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
