X-FEEL ORIGIN POWER U FC
Kód: 602357_211_2
Garancia originality
celého sortimentu

Výhody VIP členstva
v našom klube

Rýchle odoslanie
do 24 hodín

Oficiálny distribútor
značky Babolat
Podrobný popis
Konečne dostupná profesionálna raketa! X-Feel Origin je raketa, ktorá opravuje nepresnosti a pomáha vám zlepšovať sa. Vyskúšajte raketu X-Feel Origin Power na intenzívnu hru: jej úderovú silu umocňuje tuhý shaft a kontrolu nad hrou zachováva vyvážená ľahká konštrukcia hlavy. Ideálny na agresívnu hru.Dodatočné parametre
| Kategória: | RACKETS |
|---|---|
| EAN: | 3324921743134 |
| Bilancia HL HH: | -17 |
| Dĺžka (cm, in): | 675.0000 Milimeter 27.0000 Palec |
| Flexibilita: | MEDIUM_STIFF |
| Hmotnosť tolerancie: | +/- 3g |
| Katalógový rok: | 20A : KATALÓG 2020 |
| Odporúčané napätie: | 8-12 kg |
| Odporúčaný reťazec: | IFEEL 70 |
| PCB: | 20 |
| Rozsah SDP: | DOBRÉ |
| Šport: | BADMINTON |
| Technológie: | CARBON_X_TREM, X_FEEL_TEK |
| Tvar hlavy: | PHS |
| Typ obalu: | FULL_COVER |
| Typ zostatku: | SHL |
| Typológia: | 001 : KATALÓG |
| Úroveň a typológia hráča: | AVDANÝ ÚTOK |
| Vyrobené v: | CHN |
| Vzor reťazca: | 20/21 |
| Zloženie: | Grafit tavený za tepla |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
